KONST / Litografier / Färglitografi 11139089
nr 1113 9089
Sven Lidberg
(1929-2009), Sverige
Färglitografi, Sven Lidberg (1929-2009), EA-upplaga, signerad, motivet: 22x10
Sven Lidberg, svensk målare född 1929 i Stockholm, död 2009.
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 5 juni 2017
kl 18:00:50
150 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
Sven Lidberg
Läs mer om Sven Lidberg